Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 4 komentarze

Conectum.Upadłość konsumencka. Oddłużanie. Kredyty.

Kredyty-Conectum - Oddłużanie. Upadłość konsumencka. Kredyty oddłużeniowe. Prawo. Conectum. Wszystko co chciałbyś wiedzieć o oddłużaniu, a nie wiedziałeś gdzie zapytać.

Właściciele firm zachowajcie szczególną ostrożność.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wpis do CEIDG jest bezpłatny. Należy o tym pamiętać i zachować czujność, ponieważ znów pojawiła się fala wyłudzeń

 

 

Wpis do CEIDG jest bezpłatny. Należy o tym pamiętać i zachować czujność, ponieważ znów pojawiła się fala wyłudzeń. Podmiot podszywający się pod Ministerstwo Rozwoju wysyła do przedsiębiorców komunikat imitujący wezwanie do zapłaty, pod rygorem usunięcia danych dotyczących wpisów z bazy Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Co jakiś czas w związku ze zmianami na rynku, dobrą koniunkturą i większym zaufaniem do rządu otwierają się nowe działalności gospodarcze. Właśnie nadszedł moment kiedy działalności otwiera się coraz więcej.

Uszczelnianie systemu podatkowego – odkrywanie wyłudzeń VAT, medialne nagłaśnianie spraw – budzi w Polakach szczególne poczucie bezpieczeństwa. Właśnie dlatego młodzi przedsiębiorcy powinni szczególnie z ostrożnością podchodzić do korespondencji, którą otrzymują z firm często podszywających się pod Ministerstwo.

Pamiętajmy wpis do CEIDG jest BEZPŁATNY – a wszelkie wezwania do zapłaty w tym zakresie są typowymi wyłudzeniami.

Jeśli zgłosi się do Was podmiot oczekujący opłaty, jest to oszustwo. Ponieważ otwarcie działalności również w Polsce zdaje się być wyjątkowo łatwe (od niedawna można to zrobić przez telefon) warto uzbroić się w dużą dozę braku zaufania wobec działań podmiotów, które próbują wywierać błędne poczucie wśród młodych przedsiębiorców, że w Polsce od początku płaci się tak dużo.

I nawet coraz śmielsze podejście PIS do rządów może nie odgrywać tu roli odpychającej.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031