Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
43 posty 6 komentarzy

Conectum.Upadłość konsumencka. Oddłużanie. Kredyty.

Kredyty-Conectum - Oddłużanie. Upadłość konsumencka. Kredyty oddłużeniowe. Prawo. Conectum. Wszystko co chciałbyś wiedzieć o oddłużaniu, a nie wiedziałeś gdzie zapytać.

Właściciele firm zachowajcie szczególną ostrożność.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wpis do CEIDG jest bezpłatny. Należy o tym pamiętać i zachować czujność, ponieważ znów pojawiła się fala wyłudzeń

 

 

Wpis do CEIDG jest bezpłatny. Należy o tym pamiętać i zachować czujność, ponieważ znów pojawiła się fala wyłudzeń. Podmiot podszywający się pod Ministerstwo Rozwoju wysyła do przedsiębiorców komunikat imitujący wezwanie do zapłaty, pod rygorem usunięcia danych dotyczących wpisów z bazy Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Co jakiś czas w związku ze zmianami na rynku, dobrą koniunkturą i większym zaufaniem do rządu otwierają się nowe działalności gospodarcze. Właśnie nadszedł moment kiedy działalności otwiera się coraz więcej.

Uszczelnianie systemu podatkowego – odkrywanie wyłudzeń VAT, medialne nagłaśnianie spraw – budzi w Polakach szczególne poczucie bezpieczeństwa. Właśnie dlatego młodzi przedsiębiorcy powinni szczególnie z ostrożnością podchodzić do korespondencji, którą otrzymują z firm często podszywających się pod Ministerstwo.

Pamiętajmy wpis do CEIDG jest BEZPŁATNY – a wszelkie wezwania do zapłaty w tym zakresie są typowymi wyłudzeniami.

Jeśli zgłosi się do Was podmiot oczekujący opłaty, jest to oszustwo. Ponieważ otwarcie działalności również w Polsce zdaje się być wyjątkowo łatwe (od niedawna można to zrobić przez telefon) warto uzbroić się w dużą dozę braku zaufania wobec działań podmiotów, które próbują wywierać błędne poczucie wśród młodych przedsiębiorców, że w Polsce od początku płaci się tak dużo.

I nawet coraz śmielsze podejście PIS do rządów może nie odgrywać tu roli odpychającej.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31