Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
43 posty 6 komentarzy

Conectum.Upadłość konsumencka. Oddłużanie. Kredyty.

Kredyty-Conectum - Oddłużanie. Upadłość konsumencka. Kredyty oddłużeniowe. Prawo. Conectum. Wszystko co chciałbyś wiedzieć o oddłużaniu, a nie wiedziałeś gdzie zapytać.

„Jak dobrze spaść z konia”, czyli odszkodowania na 100% ..??

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W świecie, który przechodzi od kabaretu do powagi i od powagi do kabaretu, w niektóre miejsca wplatając statystów, coraz częściej można dojść do wrażenia, że istnieją podmioty na rynku, których głównym zadaniem jest pobieranie wynagrodzenia ...

 „Jak dobrze spaść z konia”, czyli wysokie odszkodowania na 100% na pewno dla wszystkich ??

 W świecie, który przechodzi od kabaretu do powagi i od powagi do kabaretu,, w niektóre miejsca wplatając statystów, coraz częściej można dojść do wrażenia, że istnieją podmioty na rynku, których głównym zadaniem jest pobieranie wynagrodzenia od większości Polaków, by następnie kapitałem takim obracać wypłacając te środki w formie np. dywidend.

Przykład i wnioski.

Nawet największych towarzystw ubezpieczeniowych nie omijają podatki, tym bardziej jeśli jest się firmą w większości polską (udziałowo). Jak firmy ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty odszkodowań? Istnieje kilka opcji, które wymagają uwzględnienia w walce o odszkodowanie wyższe niż wypłaci ubezpieczyciel. Warto przeanalizować rynek i odpowiedzieć sobie na poniższe pytanie.

Jak maja się ceny usług ubezpieczeniowych do ilości wypłat za szkody? Po wprowadzeniu zmiany przepisów polegających na wykreśleniu ust. 13 i 14 w art. 43 ustawy VAT, ze zwolnienia zostaną wyłączone usługi, które przed zmianą przepisów były uznawane za stanowiące element usługi ubezpieczeniowej, które były świadczone przez podmioty trzecie na rzecz zakładów ubezpieczeń. Do takich usług zaliczane będą usługi likwidacji szkód, które świadczone odrębnie nie stanowią usługi ubezpieczeniowej ani usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego.

O ile absolutnie nie powinno być zarzutu co do możliwości, ba nawet konieczności ubezpieczania się na życie, itp., o tyle często jest tak, że świadczenie nie będzie wypłacone, bo ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności np. za leczenie psychiatryczne. Powołując się przy tym na ogólne warunki dodatkowego ubezpieczenia grupowego. „Przy podpisywaniu umowy, niczego takiego mi nie przedstawiono” – tłumaczy wielu klientów. Czy firmy ubezpieczeniowe nie podlegają obowiązkom informacyjnych tak jak podmioty finansowe? Jakie Wy macie przemyślenia i przede wszystkim doświadczenia?

Zadajmy sobie proste pytania:

Jakie były przyczyny i skutki wypadku?

Jakie były następstwa medyczne w Twoim wypadku?

Z jakich polis likwidowano szkody? OC, NNW itp.?

Czy wypłacono kwotę bezsporną. Jeśli tak to jakiej wysokości?

 

Naszym zdaniem to, że podmiot jest większościowo polski nie upoważnia go do negacji zastrzeżeń poszkodowanych. Ale czy rzeczywiście tak działa świat i hipoteki we frankach są korzystne jedynie w bankach większościowy narodowych?

źródło: forum o odszkodowaniach med-legal

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031