Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
43 posty 6 komentarzy

Conectum.Upadłość konsumencka. Oddłużanie. Kredyty.

Kredyty-Conectum - Oddłużanie. Upadłość konsumencka. Kredyty oddłużeniowe. Prawo. Conectum. Wszystko co chciałbyś wiedzieć o oddłużaniu, a nie wiedziałeś gdzie zapytać.

Przewodniczącego Ryszarda Petru pamięci żałobny rapsod ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj znany na świecie ale również mocno promowany w Polsce #BlackFriday. Tymaczesm aktualny przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru w zakupowo-sprzedażowym szale ....

 

 

Dzisiaj znany na świecie ale również mocno promowany w Polsce #BlackFriday. Tymaczesm aktualny przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru w zakupowo-sprzedażowym szale sprzedał Platformie wybory na prezydenta Warszawy i udzielił wsparcia Rafałowi Trzaskowskiemu.

Być może właśnie dlatego, że by zwiększyć swoje szanse przed weekendowymi wyborami na szefa Nowoczesnej.

Dla Ryszarda Petru wybory szefa Nowoczesnej to aktualnie najważniejsza sprawa, żeby nie powiedzieć, sprawa życia i śmierci. Jeśli przegra, może to oznaczać jego koniec w partii, którą stworzył od zera, której poświęcił ostatnie trzy lata życia, ale w której zaliczał również spektakularne wpadki. Przeciwko niemu stanie rozpoznawalna, lubiana przez media i kompetentna ulubienica wyborców Nowoczesnej – Katarzyna Lubnauer.

Pan Ryszard Petru nie może być pewien zwycięstwa. Natomiast kontrowersyjne może być to, że jego działania wbrew interesom swojej partii dla korzyści prywatnych, nie dodają mu punktów w wyborczej klasyfikacji. Można śmiało podejrzewać, że taką czynność mógłby wykonać w ramach interesu kraju.

Zawieranie tak istotnych porozumień na dzień przed wyborami jest zastanawiające z punktu widzenia zarówno marketingu politycznego jak i samej pewności o swoje stanowisko. W związku z tym, że wbrew dobrym obyczajom oraz interesowi Nowoczesnej – Pan Petru stał się łatwym celem dla kontrkandydatów, którzy mają olbrzymią możliwość na wybór szefa który nie będzie ich co chwila kompromitował.

Czy członkowie Nowoczesnej, którzy rozproszyli się niestety i kandydują w większej ilość na szefa partii skorzystają z okazji na zmianę? Czy to jest szansa na ratunek poparcia dla Nowoczesnej?

Absolutnie nie jesteśmy od oceniania i politykowania ;)

KOMENTARZE

  • Autorze..
    Przygłup Rysiek na własnej piersi sobie żmije wyhodował, czyli majtki/baby go załatwiły, jak wielu przed nim. Typowy Babochłop i Genderten/ten/ta Laubnauer. Jeśli ktoś to lubi ? Ja wolę klasyczne piękno zarówno w sensie fizycznym jak i filozoficznym. To teraz będzie szybszy koniec tego tępego tworu zwanego Nowoczesna z taką "liderką"..Przyglądając się tej dziwnej postaci jaką jest ten/ta babochłop Laubnauer, odnoszę nieprzeparte wrażenie, że jej aparycja w parze z jej skłonnościami to obraz zindoktrynowanej dziewczyny z Hitlerjugend, stojącej w rozkroku miedzy wiernością Hitlerowi a przesłankami europejskiego LGBT. Jej niebezpieczeństwo dla PiSu jest żadne, bo opiera się na żenadzie tej zbieraniny krzykaczy o poziomie intelektualnym 5 albo 6 szczerbów (1 szczerb to jednostka skrajnej głupoty, pochodzi od nazwiska lokomotywy intelektualnej posła PO).

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31