Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
43 posty 6 komentarzy

Conectum.Upadłość konsumencka. Oddłużanie. Kredyty.

Kredyty-Conectum - Oddłużanie. Upadłość konsumencka. Kredyty oddłużeniowe. Prawo. Conectum. Wszystko co chciałbyś wiedzieć o oddłużaniu, a nie wiedziałeś gdzie zapytać.

Odra wkroczyła do Polski, czyli o ruchu antyszczepionkowym..

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy obecni rodzice wiedzą jakie są konsekwencje braku szczepień dzieci i dorosłych? Raczej nie..

Tragiczna polityka antyszczepionkowców… zaatakowała Polskę.

W pow. wieruszowskim odnotowano cztery przypadki odry. Chorzy to troje dzieci i pediatra. Sytuacja jest bardzo niepokojąca ze względu na dalszą możliwość rozwoju choroby. By zapobiec epidemii, wdrożono program bezpłatnych szczepień dla okolicznych mieszkańców.

Miesiąc temu białoruskie ministerstwo zdrowia informowało o ognisku odry w oddalonym zaledwie o 20 km od granicy z Polską Wołkowysku. Teraz okazuje się, że ta groźna choroba zakaźna już dotarła do naszego kraju.

Bezpłatne szczepienia – skorzystaj!

Na czwartek została także zaplanowana akcja bezpłatnych szczepień dla mieszkańców pobliskiej gminy przeciwko odrze, różyczce i śwince. O tym, kto ma się stawić na szczepienie, zadecydowali lekarze rodzinni.

Na razie wiadomo o czterech przypadkach – to trójka dzieci i lekarz pediatra z pow. wieruszowskiego (woj. łódzkie), która miała się zarazić odrą od swoich małych pacjentów. Lokalny oddział sanepidu już podjął działania, które mają zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby.

Prowadzona jest bardzo potrzebna akcja informacyjna, aby uświadomić mieszkańców, jak chronić się przed zakaźną chorobą. Zaangażowane są placówki oświatowe, wójtowie, ośrodki zdrowia. Wszystko po to, by przerwać łańcuch zakażeń i nie dopuścić do kolejnych zachorowań tłumaczy Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wieruszowie.

Tymczasowo zamknięto oddział pediatryczny tamtejszego szpitala – pacjenci zostali przeniesieni na inne oddziały lub wypisani do domów. Pracownicy są na zwolnieniach zdrowotnych albo urlopach.

Nie wiadomo, czy zarażone osoby były zaszczepione. W przypadku ogniska odry na Białorusi, o którym informowaliśmy w zeszłym miesiącu, aż 80 proc. chorych nie miało takiego zabezpieczenia.

O postępującej liczbie osób nieszczepionych i tragicznej polityce antyszczepionkowców.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wyliczyła, że w 2017 roku liczba przypadków odry w Europie wzrosła aż o 300 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem a liczba niezaszczepionych dzieci to już w Europie prawdziwa tragedia.

Kto jest głównym winowajcą?

WHO za główny powód tej sytuacji uznają właśnie odmowę szczepień.

– Każdy kolejny przypadek odry to przypomnienie, że niezaszczepione dzieci i dorośli – niezależnie od tego, gdzie żyją – są zagrożeni i mogą zarażać tych, dla których szczepionka może być niedostępna – komentuje dr Zsuzsanna Jakab, przewodnicząca europejskiego regionu WHO. – Choroba będzie się rozprzestrzeniać po Europie dopóty, dopóki każdy kraj nie osiągnie odpowiedniego poziomu immunizacji – podkreśla.

Dzisiejsze mamy i ojcowie nie znają chorób zakaźnych śmiertelnych , bo dzięki szczepieniom pozbyto się ich 2-3 pokolenia wstecz.
Pamiętajmy, że osoby szczepione również mogą się zarazić z tymże istnieje na to mniejsza szansa. Czy potrzebujemy mutacji wirusów przez brak szczepień?


źródło: forum-oddluzanie.pl

KOMENTARZE

 • 1*
  pierwszy z brzegu argument PRZECIWKO SZCZEPIENIOM (w wielkim skrócie):
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=uElac8E6yuA

  PS. ZNAJĄC HANIEBNE PRAKTYKI BIG PHARMY... NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ , GDYBY ZA PRZYPADKAMI POJAWIENIA SIĘ ODRY... STALI JEJ AGENCI
 • Czy autorowi odpowiednio zapłacili za wpis?
  Kilkanaście godzin prezentacji nt. szkodliwości, destruktywnego wpływu na zdrowie i zagrożenie życia dzięki "Największemu dobru ludzkości"
  https://vimeo.com/261622790
  "Dzisiejsze mamy i ojcowie nie znają chorób zakaźnych śmiertelnych , bo dzięki szczepieniom pozbyto się ich 2-3 pokolenia wstecz."
  Weź człowieku nie 3,14erdol.
  Książka medyczna z 1908 roku: "W kraju, gdzie jest zaprowadzone przymusowe szczepienie ospy, gdzie każdy, co się temu przymusowi chce oprzeć, karany bywa kaźnią więzienia lub karą pieniężną, nie można nikomu powiedzieć: Nie pozwól szczepić ospy twym dzieciom! ale przynajmniej można się do tego i owego ojca rodziny odwołać, aby dołączył swą cegiełkę do obalenia prawa, które już tyle złego wywołało na świecie. W tym celu odsyłamy do czasopisma "Impfgegner", organu stowarzyszenia przeciw szczepieniu ospy, wychodzącego w Dreźnie, które to pismo kosztuje rocznie dwie marki i radzimy wszystkim, za zdrowie swych dzieci odpowiedzialnym rodzicom, uczęszczać pilnie na oświecające wykłady stowarzyszeń przyrodoleczniczych, które odbywają się po wszystkich większych miastach.

  Odnośne pisma pouczą nas dokładnie, co właściwie mamy sądzić o szczepieniu ospy ochronnej (krowianki), wzbudzą wstręt do tego, ażeby w zdrowy ustrój małego dziecka wprowadzać gwałtem (przez nacięcie) obcą materyę, której składniki mało komu są znane. Przy szczepieniu chodzi tylko o ropę zwierzęcą, w dodatku o ropę, wyhodowaną sztucznie na brzusznej błonie krowy lub wołu i o chorobę ludzką, ropę, którą przed setkami lat przywleczono, tak jak cholerę z Indyi do Europy. A więc pytamy się zdumieni, pocóż tyle zachodu, pracy, dręczenia zwierząt i dzieci? - Epidemie wysypkowe jak ospa itp. zmniejszają się wszędzie coraz bardziej, zanikają powoli, wszędzie bierze górę przekonanie, iż staranne pielęgnowanie zdrowia może uchronić jedynie od wszelkich chorób – pomimo to państwowy przymus szczepienia ospy trwa dalej!

  Postępowanie takie zrozumie tylko ten, kto ma złudzenia, jakiemu się oddają spółczesne koła naukowe. Lekarze przeciwni szczepieniu mnożą się z roku na rok, niechęć ludu do szczepienia wzrasta z dnia na dzień wskutek smutnych w tym względzie poczynionych doświadczeń; niezbyt daleką jest godzina, która nas uwolni od rozporządzenia podkopującego zdrowie ludności i trującego naszą dziatwę.

  Dla ochrony dzieci spamiętajmy sobie tymczasem co następuje: Kto może, niech opuści Niemcy, bawi poza ich granicami dopóki dzieci nie dorosną, albo też niech się postara o świadectwo szczepienia ospy w innym obcym kraju, gdzie prawo to nie bywa przeprowadzanie z taką bezwzględnością jak w Prusach.
  Kto takiego świadectwa dostarczyć nie może, niech zwłóczy przynajmniej ze szczepieniem tak długo, jak tylko się da, ażeby uchronić malutkie roczne lub dwuletnie dziecko przed tem złem.
  Zwłokę można osięgnąć przez świadectwo lekarza, że dziecko jest słabowite. Jeśli zaś zachodzi u dziecięcia wielkie osłabienie lub cierpienie (...) nie szczędźmy trudu, starajmy się o poparcie wziętych lekarzy, ażeby zupełnie szczepienia uniknąć, to znaczy wyrobić pozwolenie odłożenia go na czas nieograniczony.
  Wiele rodziców nie umie sobie w tych razach poradzić, albo też przez opieszałość wydają dziecko wymagające ochrony na łup postępowaniu, które wpędziło do grobu niezliczone mnówstwo małych istot lub też skazało na długoletnie cierpienie. ..."

  /"Podręcznik lekarski do pielęgnowania zdrowia i lecznictwa w rodzinie, z szczególnem uwzględnieniem chorób kobiecych i dziecięcych, położnictwa i pielęgnowania dzieci" z roku 1908 -
  autorstwa dr med. Anny Fischer-Duckelmann, praktycznej lekarki w Dreźnie/
  Szczepionkowe ludobójstwo trwa, dzięki ludzkiej ignorancji i głupocie.
 • Autor pewnie małolat i pierdy opowiada lub artykuł sponsorowany
  Chorowałem na odrę dwa razy - jako mały dzieciak i osiemnastolatek.
  I żyję!!!!! Odra tonie jest śmiertelna choroba , do tego nie wyodrębniono do tej pory wirusa tej choroby.
 • P.S.
  https://www.youtube.com/watch?v=RENhZNpMYi8
 • Jak to mowia glupcow nie sieja glupcy sie rodza
  @rafzen raz jeszcze -szczepiena
  zczepienia totalitarne w Polsce.
  juillet 13, 2012

  To w Hitlerowskiej III Rzeszy wprowadzono obowiązkowe szczepienia. Władza w Polsce cofnęła się zatem cywilizacyjnie do tamtego okresu. Krótkie kalendarium szczepień pozwoli niezorientowanym zorientować się natomiast wiedzącym przypomnieć sobie te fakty.

  W Niemczech w 1940 r. wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko błonicy, po czym do 1945 roku liczba zachorowań na błonicę wzrosła z 40.000 do 250.000. (Don’t Get Stuck, Hannah Allen)

  W latach 1871-1872 w Anglii zaszczepiono przeciwko ospie 98 proc. ludzi w wieku od 2 do 50 lat. Wkrótce doświadczono tam najgorszej w historii epidemii ospy, która spowodowała śmierć 45 000 osób. Podobnie było w Niemczech. W tym samym czasie zaszczepiono przeciwko ospie 96 proc. populacji, po czym epidemia ospy zabrała ponad 125 000 ofiar. (The Hadwen Documents)

  W USA w 1960 r. dwóch wirusologów odkryło w obu stosowanych szczepionkach przeciwko polio wirusa SV40, który powodował raka u zwierząt, jak również zmieniał ludzkie komórki. Miliony dzieci otrzymały te szczepionki. (Medical Journal of Australia, 17/3/1973 s. 555)

  W 1967 r. WHO nazwała w Ghanę strefą wolną od ospy po tym jak 96 proc. tamtejszej populacji zostało zaszczepione. W 1972 r Ghana doświadczyła jednej z najgorszych epidemii z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. (Dr H. Albonico, MMR Vaccine Campaign in Switzerland, March 1990)

  W Anglii między rokiem 1970 a 1990 zachorowało na koklusz ponad 200 000 dzieci, które wcześniej były prawidłowo zaszczepione. (Community Disease Surveillance Centre, UK)

  W Indiach w latach 70. zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260.000 ludzi. Okazało się potem, że to właśnie osoby zaszczepione częściej zapadały na gruźlicę niż nie zaszczepione. (The Lancet 12/1/80 s. 73)

  W roku 1977 dr Jonas Salk, który był wynalazcą pierwszej szczepionki przeciwko polio, razem z innymi naukowcami oświadczyli, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości zachorowań na tę chorobę w USA po 1961 r. (Science 4/4/77 “Abstracts”)

  W 1978 r. służby zdrowia 30 stanów w USA ujawniły, że ponad połowa dzieci, które zachorowały na odrę, była poprawnie zaszczepiona. (The People’s Doctor, Dr R Mendelsohn)

  W 1979 r. Szwecja odrzuciła szczepienia przeciwko kokluszowi jako nieskuteczne. Wśród ponad 5140 przypadków zachorowań na krztusiec w roku 1978, aż 84 proc. wystąpiło u dzieci trzykrotnie zaszczepionych. BMJ 283:696-697, 1981)

  W USA koszt jednej szczepionki DPT wzrósł z 11 centów w 1982 r. do 11,40 $ w 1987 r. Wytwórnie szczepionek musiały dołożyć 8$ do każdej szczepionki, żeby pokryć koszty odszkodowań, jakie musieli płacić rodzicom dzieci, które doznały uszkodzeń mózgu lub zmarły po tych szczepieniach. (The Vine, Issue 7, Styczen 1994, Nambour, Qld)

  W Omanie pomiędzy rokiem 1988 a 1989 wybuchła epidemia polio wśród tysięcy poprawnie zaszczepionych dzieci. Regiony, gdzie najliczniej szczepiono, miały największy współczynnik zachorowań i odwrotnie – regiony o najniższym współczynniku szczepień miały najniższą zachorowalność. (The Lancet, 21/9/91)

  W 1990 r. the Journal of the American Medical Association opublikowa3 artyku3, który stwierdza: Pomimo że w USA więcej niż 95 proc. dzieci w wieku szkolnym jest zaszczepionych przeciwko odrze, nadal wybuchają wielkie epidemie tej choroby. Większość przypadków dotyczy dzieci zaszczepionych powtórnie. (JAMA, 21/11/90)

  W Stanach Zjednoczonych FDA (US Food and Drug Administration) naliczła 54.072 odwrotnych reakcji poszczepiennych w okresie od lipca 1990 do listopada 1993 r.. FDA przyznała również, że liczba ta odzwierciedla jedynie 10 proc. wszystkich przypadków, ponieważ większość lekarzy nie wykonuje raportów takiej sytuacji. Innymi słowy odwrotne reakcje poszczepienne miało w tym czasie pół miliona dzieci! (National Vaccine Information Centre, Marrzec 2, 1994)

  W czasopiśmie The New England Journal of Medicine (lipiec 1994) wykazano, że ponad 80 proc. dzieci do lat 5, które zachorowały na krztusiec były wcześniej poprawnie zaszczepionych. 2 listopada 2000 r. amerykańskie stowarzyszenie lekarzy i chirurgów AAPS ogłosiło, że na 57. corocznym spotkaniu członków w St. Louis głosowano nad rezolucją wzywającą do zakończenia obowiązkowych szczepień. Rezolucja przepadła tylko jednym głosem sprzeciwu. (Report by Michael Devitt)
  http://wolnemedia.net/zdrowie/niebezpiecznie-ukrywane-fakty-na-temat-szczepien/
  Czy Pan Jezus kazałby szczepić dzieci?
 • @jan 17:31:09
  Jezus z pewnością nie ,ale autor notki gdyby taką władzę miał to z pewnością taki przymus by wprowadził.
 • hmmm
  znowu ktoś komuś uciekł i zrobił kupę komuś przed chałupą.

  Stop przymusowym szczepieniom Polaków!
 • ten co 5* dał
  nie ma odwagi się ujawnić?
 • @zadziwiony 22:20:38
  To chyba sam autor...
  Moja ocena: *1.
 • @Robik 06:41:00
  DAŁEM "1" DLA CYMBAŁA, BEZ KOMENTARZA BO SZKODA KLAWIATURY.
 • 1*
  Jeśli ktoś chce się szczepić - droga wolna! Przynajmniej będzie miał pewność, że nie zachoruje, bo przecież skoro się zaszczepił, ma odporność i żadna epidemia mu nie straszna. Nawoływanie do szczepienia wszystkich jak leci, to, znając skutki uboczne szczepionek, po prostu zbrodnia.

  "Dzisiejsze mamy i ojcowie nie znają chorób zakaźnych śmiertelnych , bo dzięki szczepieniom pozbyto się ich 2-3 pokolenia wstecz."

  2-3 pokolenia wstecz? No nie wydaje mi się, żebym miała 125 lat, czy nawet 75. Moi rodzice w ogóle nie byli szczepieni. Przebyłam odrę i szkarlatynę za jednym zamachem w wieku trzech lat - i żyje, tak samo jak nieco później różyczkę, ospę wietrzną i świnkę - tę ostatnią dwa razy, bo nawet po przebyciu choroby mój organizm się nie uodpornił; takie rzeczy się zdarzają, choć bardzo rzadko. A więc jaką mamy gwarancję, że zadziałają szczepionki - i na jak długo?
  Natomiast ryzyko nabawienia dziecka chorób układu odpornościowego, od alergii, poprzez cukrzycę dziecięcą i innych, jak autyzm, o którym kiedyś prawie nikt nigdy nie słyszał,jest ogromne. No ale wtedy wielkie zakłady farmaceutyczne maja klientów zapewnionych do końca ich złamanego życia, bo epi Pen, insulina i cała bateria innych leków, będą im absolutnie niezbędne, aby utrzymać się przy życiu.
 • @
  Zawijam kiece i lece....
 • Czy forum "oddłużanie" jest ekspertem od "szczepionek", ze zabiera głos ?
  Czy też dostaje kasę od właściwego oddziału mafii szczepionkowej ?..
  "Czy obecni rodzice wiedzą jakie są konsekwencje braku szczepień dzieci i dorosłych?"
  Odpowiadam: - WIEDZĄ.
  Konsekwencją jest ZDROWIE ich dzieci.
  Zdrowe MÓZGI.
  NIE zatrute "szczepionkami".
  PO CO "NE" drukuje brednie jakiegoś mafijnego trolla "forum oddłużania" ?... MAŁO zbrodniczej propagandy w Telewizorni reżymowej ?
  Różnych Grzesiowskich i innych Ciemięgów ?
  Ja rozumiem, że pieniądz (jaki to "forum oddłużania" dostało za to) nie śmierdzi.
  Ale jest to działalność ZBRODNICZA, antypolska.
  Pozdrawiam.
 • @zadziwiony 16:11:48
  "do tego nie wyodrębniono do tej pory wirusa tej choroby."

  Właśnie... Jaśkowski mówił, że nawet był taki wyrok sądu w Niemczech, że jest brak dowodów na istnienie tego wirusa...

  Mega pozdro!
 • @zadziwiony 22:20:38
  "ten co 5* dał
  nie ma odwagi się ujawnić?"

  Ja dałem... :-)
  Powody są dwa:

  1. za poruszenie tematu
  2. za odwagę

  Mam nadzieję, że to nic złego....
 • @ Ałtor ;-)
  Idź się zaszczep ;-)))
 • @ Autor
  Jeśli wirus odry nie istnieje, to:

  - na co chorują ludzie?
  - co jest w szczepionkach?

  Ciekawe pytania, prawda?
  To drugie pachnie kryminałem...
 • @zadziwiony 16:11:48
  // Odra tonie //

  a i w Odrze toną
 • @Husky 00:25:31
  Pływam po Orze, jakoś nie choruję, i nie tonę. Więc po co mi ta "szczepionka"? COŚ TEN PRZYGŁUP MILCZY.
 • @Husky zamiast się szczepić lepiej wypić, poprawia pamięć, uodparnia na choroby, etc..
  Picie wódki może być korzystne dla zdrowia. Po wypiciu kieliszka wódki lepiej zapamiętujemy informacje. Do takich wniosków doszli brytyjscy naukowcy z Uniwersytetu Exeter. Wyniki badań zostały opublikowane w piśmie „Nature”. Podczas badań udało się ustalić, że mocny alkohol gwałtownie pogarsza krótkotrwałą pamięć, ale polepsza długotrwałą. W eksperymencie naukowym udział wzięło 88 osób w wieku powyżej 18 lat. Naukowcy zaproponowali badanym zapamiętanie słów, w których były poprzestawiane litery. Potem ochotnicy z jednej grupy wypijali alkohol i znów przystępowali do zapamiętywania. Wyniki sprawdzano rankiem następnego dnia. Naukowcy wyjaśnili, że ta grupa, w której alkoholu nie pito, miała gorszy wynik niż ta, w której wypito przed zapamiętywaniem kieliszek wódki.  Ps...Podoba mi się tok myślenia brytyjskich naukowców, pierwszy raz jestem za. Tylko Kieliszek? Toż to tylko nadciśnienie powoduje. Co innego kulturalnie spożyty 1 litr. Choć to żadna rewelacja. W 1969 r. przed ustną maturą strzeliłem sobie dwie pięćdziesiątki i...egzamin poszedł mi jak z płatka! A po egzaminie już z 2 kolegami poszło 2 l i też nic nie było. Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w największych ilościach.

  Wchodzi Amerykanin do baru w Polsce i mówi:

  - Słyszałem, że wy, Polacy to jesteście straszni pijacy. Założę się o 500$, że żaden z was nie wypije litra wódki jednym haustem. W barze cisza. Każdy boi się podjąć zakład. Jeden gościu nawet wyszedł. Mija kilka minut, wraca ten sam gościu, podchodzi do Amerykanina i mówi:
  - Czy twój zakład jest wciąż aktualny?
  - Tak. Kelner! Litr wódki podaj!

  Gościu wziął głęboki oddech i fruuu... z litra wódki została pusta butelka. Amerykanin stoi jak wryty, wypłaca 500$ i mówi:
  - Jeśli nie miałbyś nic przeciwko, mógłbym wiedzieć, gdzie wyszedłeś kilka minut wcześniej?
  - A, poszedłem do baru obok sprawdzić, czy mi się uda...

  Albo klasyka polska, "kulturalnie" :

  Wywiad z bacą:
  - Baco, jak wygląda wasz dzień pracy?
  - Rano wyprowadzam owce, wyciągam flaszkę i piję...
  - Baco, ten wywiad będą czytać dzieci. Zamiast flaszka mówcie książka.
  - Dobrze. A więc rano wyprowadzam owce, wyciągam książkę i czytam. W południe przychodzi Jędrek ze swoją książką i razem czytamy jego książkę. Po południu idziemy do księgarni i kupujemy dwie książki, które czytamy do wieczora. A wieczorem idziemy do Franka i tam czytamy jego rękopisy.
 • @Jasiek 00:22:57
  Była sprawa sądowa na ten temat w Niemczech. Wyrok sądu jest jednoznaczny. Nikt nie udowodnił istnienia wirusa odry.
 • @zadziwiony 17:14:54
  Sąd Najwyższy Niemiec orzekł: WIRUS ODRY NIE ISTNIEJE! Wirus odry nie istnieje! A inne wirusy? UWAGA! UWAGA! PRZEKAZUJCIE DALEJ! Dzisiaj, na podstawie analizy badań naukowych, opublikowano wyrok Najwyższego Sądu Niemieckiego: Wirus odry NIE ISTNIEJE! A co z innymi wirusami? Krótko mówiąc: naukowcy po prostu pomylili element komórki z wirusem. Poza tym wykonane badania, które wskazywały na istnienie wirusa, były błędne i źle przeprowadzone. Miliony dzieci na całym świecie zostały zaszczepione szczepionkami przeciwko chorobie wirusowej, która nie istnieje. Nikt dokładnie nie wie, ile dzieci zostało trwale uszkodzonych lub nawet zmarło z powodu zastosowania tych szczepionek. Przemysł farmaceutyczny zarobił miliardy dolarów na szczepionce przeciwko wirusowi, który nie istnieje. Oczywiście, zawarte w tych szczepionkach toksyny jak najbardziej istnieją. German Supreme Court Rules Measles Does Not Exist

  http://anonhq.com/anti-vaxxer-biologist-stefan-lanka-bets-100k-measles-isnt-virus-wins-german-federal-supreme-court/

  Str 7. (po niemiecku)

  http://www.wissenschafftplus.de/uploads/article/Protokoll_13_4_20150001.pdf

  Pozdrawiam Jerzy Zięba

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/01/26/sad-najwyzszy-niemiec-orzekl-wirus-odry-nie-istnieje/

  Wirus odry nie istnieje! A inne wirusy? Wyrok wydany przez sędziów niemieckiego Federalnego Sądu Najwyższego potwierdził, że wirus odry nie istnieje. Cała sprawa rozpoczęła się od tego, że niemiecki biolog, przeciwnik szczepień Stefan Lanka zaoferował 100.000$ za przedstawianie wiarygodnego dowodu na istnienie wirusa odry. Zażądano od niego wypłaty oferowanej kwoty, przedstawiając jako dowód na istnienie spornego wirusa 6 naukowych publikacji, rzekomo dowodzących istnienia wirusa odry. W sprawie powołano 5 ekspertów, m.in. Prof. Dr. Andreas Podbielskiego, którzy po zapoznaniu się tymi publikacjami stwierdzili jednoznacznie, że żadna z tych publikacji nie dowodzi istnienia wirusa, na walce z którym kartele farmaceutyczne zarobiły miliardy dolarów. Wszystkie naukowe podstawy do twierdzenia że taki wirus istnieje zostały obalone, stąd możemy stwierdzić że takiego wirusa po prostu nie ma. Jednocześnie stwierdzono, że w publikacjach mających potwierdzać istnienie wirusa popełniono kardynalne błędy, a wnioski tam zawarte nie mają nic wspólnego z tym co potocznie określamy dowodem naukowym. Powód został obciążony wszystkimi kosztami procesu sądowego. Krótko mówiąc: naukowcy po prostu pomylili element komórki z wirusem. Poza tym, wykonane badania, które wskazywały na istnienie wirusa były błędne i źle przeprowadzone. Miliony dzieci na całym świecie zostały zaszczepione szczepionkami przeciwko chorobie wirusowej, która nie istnieje. Nikt dokładnie nie wie ile dzieci zostało trwale uszkodzonych lub nawet zmarło z powodu zastosowania tych szczepionek. Oczywiście, w przeciwieństwie do wirusa, zawarte w tych szczepionkach toksyny jak najbardziej istnieją.

  https://nworeport.me/2017/01/23/german-supreme-court-rules-measles-does-not-exist/

  http://anonhq.com/anti-vaxxer-biologist-stefan-lanka-bets-100k-measles-isnt-virus-wins-german-federal-supreme-court/

  Str 7. (po niemiecku)

  http://www.wissenschafftplus.de/uploads/article/Protokoll_13_4_20150001.pdf W niemieckim tekście wyroku ("Tenor") jest jasno napisane, że kosztami procesu zostaje obciążony POWÓD ("der Kläger"), a nie pozwany ("der Beklagte"). Pozwanym jest Stefan Lanka, a powodem tajemniczy jegomość, który wnioskował o wypłatę 100 000 euro, chociaż nie przedstawił wymaganego dowodu. I obydwa sądy apelacyjne stwierdziły jasno, że ta nagroda faktycznie mu się NIE należy. NIE należą mu się też 2924 euro "pozasądowych kosztów prawnych", zwrotu których się domagał, należą mu się tylko jakieś 492 euro (nie wiadomo za co) i to jest JEDYNE, co nakazano Lance zapłacić, zaś pozostałe roszczenia oddalono. Jest tylko jeszcze mowa o jakiejś kaucji, której można uniknąć (nie rozumiem tej części) oraz że "wartość sporną" (100 tysięcy z odsetkami) w postępowaniu odwoławczym ustala się w wysokości 110 tys. euro. To wszystko.

  Ze słów samego Stefana Lanki:
  "Najwyższy Sad Federalny (BGH) wydal wyrok w sprawie wirusa odry. [1] Izba cywilna sądu federalnego potwierdziła wyrok Najwyższego Sądu Krajowego ze Stuttgartu (OLG) z 16.02.2016. Nie jestem zobowiązany do wypłacenia oskarżycielowi ogłoszonej przeze mnie w 2011 roku nagrody w wysokości 100.000,- Euro, za przedstawienie naukowego dowodu na istnienie wirusa odry. Oprócz tego oskarżyciel skazany został na zapłacenie wszystkich kosztów związanych z tym procesem.
  (...)
  16.02.2016 najwyższy sąd krajowy ze Stuttgartu zmienił błędny wyrok sądu pierwszej instancji i oddalił wniosek oskarżyciela. Sąd oparł się na decydującej opinii profesora Podbielskiego w sprawie przedstawionych sześciu publikacji naukowych. Oskarżyciel próbował w odwołaniu do najwyższego sądu federalnego zmienić wyrok najwyższego sądu krajowego. W uzasadnieniu powoływał się na, jego zdaniem, błędy w prowadzeniu procesu przez sąd w Stuttgarcie i twierdził, że fakty przez nas przedstawione, dotyczące wirusa odry, stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia społeczeństwa. Te twierdzenia oskarżyciela zostały przez sąd najwyższy w jednoznacznych słowach oddalone. W ten sposób najwyższy sąd federalny potwierdził wyrok sądu krajowego ze Stuttgartu z 16.02.2016 [3]"

  https://www.dropbox.com/s/3...

  I to jest poprawne - 100 000 płacić nie musi, a ten, co się po nie bezpodstawnie zgłosił, musi zapłacić koszty postępowania sądowego - tak wynika z niemieckiego tekstu wyroku (przynajmniej na ile jestem w stanie te prawnicze zaklęcia w języku obcym zrozumieć).
 • autor
  tak więc panie kredyt , proszę się wziąć raczej za ocenę kredytów i objaśnień bankowej grypsery a nie szczepionek. Przynajmniej do czasu, aż się szanowny podszkoli.....
 • Fake news?
  Z tych czworo chorych, tylko jedna osoba nie była zaszczepiona przeciwko odrze! Pediatra!

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031