Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
43 posty 6 komentarzy

Conectum.Upadłość konsumencka. Oddłużanie. Kredyty.

Kredyty-Conectum - Oddłużanie. Upadłość konsumencka. Kredyty oddłużeniowe. Prawo. Conectum. Wszystko co chciałbyś wiedzieć o oddłużaniu, a nie wiedziałeś gdzie zapytać.

Masz ponad 30 lat ? Pójdziesz w kamasze za ok. 1920 zł.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeden z naszych subskrybentów i stałych ekspertów zechciał podzielić się z nami korespondencją, którą otrzymał z Wojskowej Komendy Uzupełnień [WKU]. Jest 36-letnim doktorem prawa.


Marcin powchodzi z podwarszawskiego miasteczka. Jest 36-letnim doktorem prawa. Kiedy miał 18 lat obowiązkowo wysłano go na Wojskową Komendę Uzupełnień.

Aby się rozwijać a przy okazji uniknąć zaciągu zdecydował się na studia – … prawnicze. W 2006 roku z wyróżnieniem zakończył naukę na UW. Następnie się doktoryzował. Podczas studiów poznał swoją żonę, z którą na chwilę obecną ma 3-kę dzieci, dwie córki i syna.

Marcin wrzucił nam informację z Wojskowej Komendy Uzupełnień o tym, że chcą aby poszedł w kamasze. Aby podjął obowiązki w ramach Narodowych Sił Rezerwowych. Przygotowawcza służba wojskowa dla człowieka, który posiada od kilkunastu lat rodzinę. 36-letni facet. Wynagrodzenie ok. 1920 zł. Oczywiście jeśli zostanie szeregowym dostanie mniej! (sic!)

Czy w wojsku nie obowiązuje minimalna krajowa i najniższe wynagrodzenie? Posłowie! To jak to jest?!

//forum-oddluzanie.pl/polacy-nie-wiedza-czym-jest-kwota-brutto-i-netto/

Marcin zdał retoryczne pytanie. Czy właśnie na naszych oczach nie tworzy się państwo, dążący do całkowitej władzy nad społeczeństwem za pomocą propagandy informacyjnej, telewizyjnej, tajnych służb, wojska i jednej słusznej partii, która chcę się uzyskać władzę za pomocą służb wojskowych?

Służba taka pozwoli na: „ zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje, pozwoli stać się liderem w swoim środowisku.. „

Z ciekawostek, Marcin jest specjalistą postępowania z firmami windykacyjnymi:

//forum-oddluzanie.pl/jak-reklamuja-sie-firmy-windykacyjne-uwaga-na-chwytliwe-reklamy/

A co na to żona Marcina?

„Adwokaci go nienawidzą! Poszedł na prawo by mieć większe wpływy stając się żołnierzem!”

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031